V úterý 23. 2., byly na veřejném setkání  prezentovány výstupy z dotazníkového šetření, které ve městě probíhalo v lednu 2016. Dotazník byl anonymní a vyplnilo ho celkem 394 obyvatel. Přinesl nám spoustu zajímavých informací a podnětů, se kterými budeme pracovat dál. Na prezentaci navázala živá diskuze přibližně 90 účastníků setkání. Na závěr byly vylosovány ceny (vstupenky do kina, divadla, na koncert, parkování v centru města a odvoz komunálního odpadu na jeden rok zdrama), které darovalo měste jako poděkování těm, kdo vyplnili dotazník a nechali na sebe kontakt. Všem diskutujícím moc děkujeme za aktivní účast. Ke stažení přikládáme zprávu z dotazníkového šetření i záznam z diskuze na veřejném setkání.

Kompletní výstupy z dotazníkového šetření:

Zpráva z průzkumu veřejného mínění

Zpráva z veřejné setkání:

Zpráva z veřejného setkání