Březnový Kamelot otevírá téma pokračující rekonstrukce Masarykova náměstí, která se v tomto týdnu rozbíhá. Na radničních stranách se dále dočtete o záměrech, které by v katastru města rádi realizovali soukromí investoři, blížícím se zahájení stavby lávky přes Jizeru u Kofoly, poklepání na základní kámen Mateřské školy Mírová, doplnění jednotky Obvodního oddělení Policie ČR Mnichovo Hradiště do plného stavu, podpoře spolků z dotačního programu města nebo o rekonstrukci veřejného osvětlení na Olšině.

Klub Mnichovo Hradiště zve na divadelní představení, koncert Kruhu přátel hudby, travesti show a také do kina, kam město v březnu zve ženy na oslavu Mezinárodního dne žen.

Gymnázium informuje o stavbě 3D tiskáren, MAP o svých nadcházejících akcích, ZUŠ o připravovaných soutěžích a proběhlé výstavě, DS Kohoutek o zápisu, knihovna o tom, co se v knihovně děje, když je zavřeno, Klub českých turistů o akcích 100 jarních kilometrů a své dubnové výzvě, volejbalisté Sokola o svých sportovních úspěších. Začíst se můžete také do článků o hipoterapii v Domově Modrý kámen.

Velký rozhovor tentokrát Kamelot přináší s Milošem Horákem, rodákem z Mnichova Hradiště a zároveň sólistou opery Národního divadla. Zastupitelé se v pravidelné anketě tentokrát zamýšlejí nad efektem vyhlášky omezující zábavní pyrotechniku.

Muzeum zve na novou virtuální procházku, která povede tentokrát kolem sokolovny, Družby a litých domků na Salabku, přináší portrét malíře Ferdinanda Šubrta a také přehled všech akcí muzea plánovaných na letošní rok.

Březnový Kamelot naleznete ZDE.