Kulturní, sportovní a další společenské akce se vracejí a Kamelot přináší spoustu tipů, kam vyrazit, čemu věnovat pozornost a co zažít. A vedle toho přináší také tradiční informační servis.

Nové číslo zpravodaje otevírá text o letošním laureátovi ceny města, kterým se stal Václav Toman. Na radničních stránkách Kamelot informuje o pokračujících pracích na náměstí a o dokončení etapy v ulici Víta Nejedlého, nové smlouvě se svozovou společností Compag, vývoji situace ohledně možného připojení Mnichovohradišťska k Libereckému kraji, rozpracované koncepci rozvoje školských zařízení ve městě, získané dotaci na obnovu budovy Klubu nebo o přípravě pláže Na Kamínkách na novou sezónu.

Kulturní nabídka se v posledních týdnech rychle rozšiřuje, jak dochází k dalšímu rozvolňování vládních opatření. Přijměte pozvání na projekce do kina, na divadelní představení do areálu zámku, červencovou pouť včetně poutní bohoslužby a procesí nebo na zářijovou sousedskou slavnost, na kterou se již nyní můžete registrovat i se svým stánkem. Vybírat můžete rovněž z výletů Klubu českých turistů.

Kamelot rovněž představuje návrhy na zlepšení veřejného prostoru podané v rámci projektu Meloun pro Hradiště, přináší rozhovor s Ondřejem Knoblochem, předsedou MSK, anketu mezi zastupiteli, jejímž tématem je cestovní ruch a jeho podpora ze strany města, ve spolupráci s infocentrem otevírá téma kam vyrazit, pokud Mnichovo Hradiště už znáte jako své boty, nebo představuje místní gastro provozy.

Muzeum města připravilo článek věnovaný 100. narození Karla Stanislava Otty, rodáka z Mnichova Hradiště, který za války působil mimo jiné v řadách britské RAF, pokračování seriálu o pomníku Václava Budovce z Budova nebo pozvánky na výstavy věnované plovárnám a obrazům Josefa Marka.

Letní Kamelot naleznete ZDE.