Vážení Hradišťáci,

od 15. ledna 2021 se spouští celostátní rezervační systém na očkování proti koronaviru Covid-19. Do 1. února se mohou registrovat pouze naši spoluobčané starší 80 let, od 1. února následně všichni.

Systém bohužel nebere v úvahu, že naši nejstarší spoluobčané nemají často vůbec dostupnou internetovou síť anebo s komunikací prostřednictvím těchto nástrojů potřebují pomoct. Proto jsme se rozhodli pomoci prostřednictvím naší krizové linky 326 77 66 88, po zavolání na linku operátor pověřený městským úřadem Mnichovo Hradiště vyplní společně se seniorem potřebné údaje k registraci, předá mu všechny údaje.

Protože mají babičky a dědečkové také vás, děti a vnoučata, kteří jste na internetu jako doma, prosíme vás o pomoc s registrací seniorů ve vašem bezprostředním okolí. Pokud víte o někom, pro koho je registrace problém a kdo pomoc opravdu potřebuje, pošlete danému člověku odkaz na postup celé registrace, vytiskněte přiložený leták anebo sami investujte pár minut svého času k vyplnění registračního formuláře na adrese crs.uzis.cz