Kniha Příběh Mnichova Hradiště vychází po třech letech usilovné práce a bádání, zrcadlí bohatou historii našeho města, našeho regionu. Na téměř pěti set stranách se dozvíte spousty zajímavostí, objevíte řadu významných milníků, které místo, kde jsme doma, formovaly. Pojďte se s námi právě teď vrátit v čase a zkusit si o výtisk Příběhu Mnichova Hradiště zasoutěžit. Čekají vás celkem tři takové příležitosti.

Čas máte až do pátku 11. prosince do 12 hodin, kdy první kolo soutěže o výtisk knihy uzavřeme a v 18 hodin vyhlásíme na Facebooku, Instagramu i webu města vítěze.

První otázku si pro vás připravil jeden ze spoluautorů Pavel Sosnovec. Zkusíte najít správnou odpověď: https://bit.ly/prvni-soutezni-otazka-pribeh-mn-hradiste

Před námi jsou ještě další dvě kola, když to nevyjde dnes, máte další dvě šance. Pokud knížkou chcete potěšit blízké a pomoct Ježíškovi s kvalitním výběrem dárku, neváhejte ji od 10. prosince zakoupit v Městské knihovně, na pokladně Městského úřadu Mnichovo Hradiště, v Městském informačním centrum Mnichovo Hradiště a v Knihkupectví Hany Otáhalové za necelých 500 Kč.

www.facebook.com/mestomh | www.instagram.cz/mnichovo_hradiste_mesto