Kvůli sněhové nadílce a mrazivému počasí byla v pondělí předčasně ukončena podzimní očista města. Z osmi plánovaných turnusů jich tak proběhla pouze polovina. Až sníh a led povolí, budou vybraná prostranství uklizena ručně bez pomoci strojních zametačů.

Začátkem listopadu, kdy třítýdenní úklid obyčejně začíná, letos stromy ještě neshodily listí, a práce zametačů by tak přišla vniveč. Tradiční podzimní úklid byl proto naplánován oproti zvyklostem na pozdější termín. Zdárnému průběhu však učinilo přítrž sněžení. Lokality, jejichž úklid musel být odložen, měly sice přijít na řadu později, předpověď počasí však naznačuje, že by se situace mohla opakovat. Vzhledem k tomu se město ve spolupráci s Compagem domluvilo na ručním úklidu vybraných míst s tím, že plošná očista proběhne na jaře.