V listopadu probíhal v ulicích města velký podzimní úklid, který prováděla společnost Compag. Vedle strojního čištění ulic, které začalo 8. listopadu, se ve městě pohybovali rovněž zaměstnanci firmy s ručním nářadím a uklízeli prostranství pro techniku nepřístupná.

"Vyvezeno bude přes 50 tun odpadů a smetků," informoval dnes Jan Rympl z Compagu, zatímco probíhalo čištění v posledních ulicích a místních částech.

Přestože město o probíhajícím čištění opakovaně informovalo na webu města, na facebooku, v mobilní aplikaci Munipolis, v městském rozhlase i na stránkách zpravodaje, přesto se očista ani tentokrát neobešla bez odtahů. Během měsíce bylo nutné za přítomnosti městské policie manipulovat s 25 vozy, které bránily úklidu.