Vážení občané a majitelé nemovitostí ve Veselé, v rámci další přípravy realizace stavby kanalizace proběhla ve středu 25.04.2012 ve spolupráci s OV Veselá poslední schůzka s vlastníky nemovitostí uvažovaných k připojení na kanalizační stoky v rámci III. etapy prací (jedná se o stoky a o nemovitosti v ulicích 5.května, Na Návsi, Křemenská, Školní a Bakovská).

Schůzka se konala za účasti místostarosty města a zástupců městského úřadu, dále zástupce stavební firmy BAK Trutnov, technického dozoru investora, zástupce společnosti Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav a.s. a projektanta domovních přípojek.

Účastníci schůzky byli v úvodu pomocí prezentací seznámeni s historií a současným stavem příprav, definitivním technickým řešením, harmonogramem prací a dalšími informacemi k výstavbě. Dále byli seznámeni s ceníkem orientačních cen kanalizačních domovních přípojek a domovních revizních šachet společnosti BAK a na vzorovém výkresu přípojky byly vysvětleny a upřesněny technické pojmy.

V závěru schůzky byli občané seznámeni s doporučujícími kroky pro realizaci přípojek a přítomní odborníci zodpověděli konkrétní dotazy občanů.

Vypracoval dne 30.04.2012 Ing. Miloš Krůfa, vedoucí odboru správy majetku a rozvoje města

Oprava

V Informacích a kontaktech ke stavbě kanalizace Veselá, předaných na schůzce 25.04.2012, je uvedeno chybné telefonní číslo u Ing. Miloše Krůfy. Správné číslo je 326 776 720. Za chybu se dodatečně omlouváme. Na webových stránkách je již uveřejněno číslo správné včetně mobilního telefonu.