Dnes je 11. května 2021, tedy poslední den, kdy je možné se sečíst, pokud jste tak dosud neučinili.

Sčítání 2021, sčítání lidu, domů a bytů je důležitým statistickým šetřením, které probíhá jednou za deset let, je ze zákona povinné a provádí ho tým profesionálů z Českého statistického úřadu.

Online sčítání je snadné, rychlé, bezkontaktní a bezpečné. Ještě dnes vyplňte sčítací formuláře online: onlinescitani.cz

Sčítání lze vyplnit i v listinné podobě, jestliže vám dorazily písemné formuláře. Vyplněný formulář odevzdáte dnes na příslušné pobočce České pošty [PDF 264 kB]. Na webu Sčítání 2021 najdete i vzorové formuláře.

Výsledky sčítání mají například přímý vliv na výpočet podílu obcí na daňových výnosech v souladu se zákonem o rozpočtovém určení daní. Vyplněním sčítacích formulářů tak můžete pomoct i našemu městu.

scitani.cz