Vedení města Mnichovo Hradiště zve všechny ženy a dívky z Mnichova Hradiště a přilehlých částí na filmový dárek k tomuto svátku. V neděli 8. března 2020 od 18.00 h bude městské kino promítat českou komedii Jiřího Vejdělka Poslední aristokratka. Pro ženy bude vstupné zdarma, muži jsou samozřejmě také srdečně zváni za vstupné 100 Kč. Po skončení filmu dostanou dámy ještě květinu.

Vzhledem k obrovskému zájmu o tuto akci v minulých letech upravuje vedení města podmínky pro vydávání vstupenek takto:

• jedna osoba může vyzvednout maximálně dvě vstupenky zdarma
  • vstupenky zdarma se budou vydávat pouze občanům Mnichova Hradiště a přilehlých částí

Rezervace přes internet nebudou možné. Vyzvednout nebo rezervovat vstupenky můžou zájemci na městském infocentru nebo v kině v době provozu. Vstupenky pro muže se vydávají bez omezení.