Po rezignaci Mgr. Dittrichové na post ředitelky ZŠ v Sokolovské ulici město Mnichovo Hradiště vypsalo konkurzní řízení na nového ředitele nebo ředitelku. Řízení od vyhlášení po ukončení trvalo necelé tři měsíce a bylo ukončeno v pondělí 13.7.2015 rozhodnutím Rady města Mnichovo Hradiště, že novou ředitelkou bude od 1.8.2015 jmenována Mgr. Eva Hajzlerová. Mgr. Hajzlerová byla v uplynulém období zástupkyní ředitelky a po její rezignaci byla pověřena řízením školy.

Do konkurzního řízení se přihlásili čtyři uchazeči. Na základě výsledků konkurzního řízení byli konkurzní komisí radě doporučeni vhodní kandidáti na funkci ředitele. Rada města se rozhodla jmenovat novou ředitelkou první v pořadí doporučených kandidátů, tedy Mgr. Hajzlerovou.