Na titulní straně zářijového Kamelotu se skví první vizualizace právě projektované lávky přes dálnici a podrobnosti o tomto projektu, jehož studie byla v létě dokončena, se můžete dočíst v souvisejícím článku. Radnice dále informuje o návštěvě hejtmanů Středočeského a Libereckého kraje, kteří do Mnichova Hradiště dorazili po obnovení krajů vůbec poprvé, blížícím se veřejném projednávání upraveného návrhu územního plánu, nové vyhlášce omezující zábavní pyrotechniku, rekonstrukcích ulic, revitalizaci náměstí nebo projektu Meloun pro Hradiště.

Klub Mnichovo Hradiště s.r.o. zve na koncert písničkáře Pokáče, taneční kurzy nebo na novou divadelní sezónu, městské kino na další várku filmových premiér včetně nové bondovky, muzeum na opakování virtuální procházky č. 5. a samozřejmě nechybí pozvánka na největší zářijovou společenskou akci - sousedskou slavnost Zažít Hradiště jinak.

Zpravodaj se rovněž vrací k letním akcím, jako byla pocta Václavu Budovcovi z Budova, pouť s poutním procesím nebo třeba sportovní Kemp vítězů. Začíst se můžete rovněž do rozhovoru s manželi Novákovými, kteří vedou truhlářský kroužek Jednoty bratrské, ankety mezi zastupiteli, jejímž předmětem je tentokrát nový školní rok, nebo do závěrečného dílu seriálu věnovanému pomníku Václava Budovce z Budova.

Zářijový Kamelot naleznete ZDE.