Říjnový Kamelot otevírá několik fotografií ze 7. ročníku sousedské slavnosti Zažít Hradiště jinak, která proběhla v září, a další fotografie naleznou čtenáři uvnitř vydání. Radnice dále informuje o připravované výstavbě kruhového objezdu, který zcela promění frekventovanou křižovatku u čerpací stanice KM Prona na kraji města, studii nástavby ZŠ Sokolovská, připravované výstavbě klubovny v Olšině a objektu zázemí na městském dopravním hřišti, úpravách Lidické ulice nebo o jedné personální výměně v zastupitelstvu.

Na své říjnové akce už zve také divadlo, kino láká na množství premiér včetně dokumentu Karel o Karlu Gottovi a také na cestovatelské přednášky, infocentrum na připravovaný den turistických informačních center. Na své akce zve rovněž MAP, Klub českých turistů a ZUŠ, která připravuje výstavu zdejšího rodáka Pavla Vašíčka.

Nechybí postřehy ze škol a školek, kde začal nový školní rok, reportáž z hasičské soutěže Hradišťáček, článek o vinohradu, který roste jen pár kilometrů za Hradištěm, reportáž z vernisáže velmi úspěšné výstavy obrazů Josefa Marka v městském muzeu nebo diskuze mezi zastupiteli - tentokrát na téma povolební situace.

Říjnový Kamelot naleznete ZDE.