Na titulní straně lednového Kamelotu ještě doznívají vánoční tóny a tematická dvojstrana uvnitř čísla rekapituluje uplynulý rok, dočteme se však samozřejmě také o mnoha plánech a očekáváních spojených s rokem 2022.

Na radničních stránkách se můžete začíst do komentáře k rozpočtu města na letošní rok, článků o rekonstrukci Mateřské školy Mírová, nových sochách v lesoparku nebo o stavebních záměrech soukromých investorů, kteří ve městě plánují výstavbu. Kamelot rovněž přináší rozhovor s Ondřejem Lochmanem, starostou města, který od listopadu zasedá v poslaneckých lavicích.

Nechybí ani rozhovor v rámci Mnichovohradišťské štafety, jejímž účastníkem je v lednovém čísle archeolog a speleoantropolog Petr Jenč. 

Ve zprávách z kultury se dočtete o nabídce městského divadla a kina, nové knihobudce na nádraží či právě vydaných knihách o kapele Diskant a městu Bakovu nad Jizerou.

Zastupitelé v pravidelné rubrice diskutují tentokrát o nevhodném parkování ve městě a o možných návrzích jak řešit nedostatečné množství parkovacích míst. A začíst se můžete také do dalších článků věnovaných dění ve školách a školkách, ve sportu či článkům o historii. Lednový Kamelot rovněž přináší barevné svozové kalendáře, který si zájemci mohou pro lepší přehled o svozech odpadu vystřihnout.

Lednový Kamelot naleznete ZDE.