Poslední letošní Kamelot informuje o průběhu veřejné debaty o návrzích regulace rozvojových zón, která proběhla v městském kině na konci října, právě vydaném stavebním povolení pro revitalizaci Masarykova náměstí, stanovisku městského úřadu k úpravě krajských zásad územního rozvoje nebo o hodnocení Kamelotu portálem hlasnatrouba.cz. Rovněž přináší názory zastupitelů na téma: Jaký byl rok 2019.

Klub Mnichovo Hradiště dále v novém zpravodaje zve jednak na adventní akce, ale i na akce plánované na první měsíce příštího roku, kino láká na prosincové premiéry - zejména na nové Star Wars a Ledové království 2, knihovna doporučuje knižní tituly, které by se mohly stát třeba i vánočními dárky, Domov Modrý kámen píše o oslavách 20 let své budovy, hráčí ping-pongu o mimořádném sběru medailí na okresních turnajích a zajímavý je i článek o paní Boženě Buřičové a jejím úspěchu s krásně zdobenými perníky. 

Městské muzeum tentokrát přináší velmi zajímavý příběh snímání pěticípé hvězdy z věže radnice, k němuž došlo v závěru roku 1989, a to i se vzpomínkami přímých aktérů. 

 

Prosincový Kamelot naleznete ZDE.