Z titulní strany dubnového Kamelotu [PDF 7,74 MB] na čtenáře hledí Tomáš Ježek, novopečený předseda Okresního fotbalového svazu Mladá Boleslav a někdejší předseda MSK. Hlavní zpráva dubnového čísla pak patří rekonstrukci budovy Klubu, která právě začala.

Radnice informuje o omezeních, která přinese pokračování revitalizace náměstí, dále o testování a očkování proti covidu-19 přímo ve městě, úpravách lokality Na Habeši, pokračování projektu MAPu Mnichovohradišťsko, opožděném startu projektu sdílených kol nebo o tom, jak se v posledním roce vzhledem k pandemii proměnila pracovní náplň kulturních pracovníků z Klubu Mnichovo Hradiště s.r.o.

Dále se v dubnovém vydání Kamelotu můžete začíst do velkého rozhovoru s Alenou Hejlovou, sbormistryní pěveckého sboru Zvonky, článků věnovaných zápisům do škol a školek, vlně solidarity mířící do Domova Modrý kámen nebo projektu laviček v krajině. Také se ve zpravodaji dozvíte, jak bude s největší pravděpodobností vypadat kulturní sezóna 2021/2022. Nechybí anketa mezi zastupiteli, která se týká rozvoje školských zařízení ve městě, a pravidelný příspěvek k historii města, jehož tématem je tentokrát osobnost Ladislava Čapka, stavitele a architekta, rodáka z Veselé.

Značný prostor je v aktuálním čísle věnován polemickým příspěvkům a komentářům, z nichž některé se týkají již zmíněné koncepce rozvoje školských zařízení nebo třeba plánovanému stěhování muzea do budovy hotelu U Hroznu.

Zpravodaj města Kamelot najdete i v aplikaci Mobilní rozhlas pod hlavičkou Chytrý zpravodaj. Příjemné aprílové počtení!