Nové vydání Kamelotu otevírá článek o Lidické růži, která byla 6. června slavnostně odhalena. Věnuje se však i dalším velkým investičním akcím města, například náměstí, rekonstrukci Klubu, rekonstrukci mateřské školy v Mírové ulici a také lávce u Kofoly. Na radniční dvoustraně se dále dočtete o blížících se volbách do obecních zastupitelstev, úspěšném třídění odpadu, které městu šetří peníze, úpravě sekání trávy přes léto, přípravě pláže Na Kamínkách na sezónu, která proběhla za velkého nasazení dobrovolníků, nebo se můžete začíst do rozhovoru s místostarostou Jiřím Plíhalem.

Klub Mn. Hradiště láká na nadcházející sezónu, na kterou prodává předplatné, a také do kurzů tance. Kino informuje o prázdninovém provozu, knihovna o aktuální výstavě, prázdninových soutěžích a aktivitách na prázdniny a infocentrum o nových turistických suvenýrech. Přijmout pozvání můžete rovněž na dechovku do farní stodoly.

Na dalších stranách se můžete začíst do článků o studentských stážích organizovaných Gymnáziem Mnichovo Hradiště, o činnosti MAP II Mnichovohradišťsko, který v červnu skončil, o postupu MSK do krajského přeboru, výletech Klubu českých turistů, přejezdu rybníka ve Lhoticích, velkém Rodinném dni na hřišti MSK, akcích modelářů, připravované Sousedské slavnosti nebo o plánech Státního zámku Mnichovo Hradiště na prázdniny.

Velký rozhovor tentokrát patří Evě Ševců, ředitelce ZUŠ Mnichovo Hradiště, nechybí anketa mezi zastupiteli, tentokrát na téma kulturní nabídky ve městě, a ani příspěvky z muzea - tentokrát se věnují proběhlé muzejní noci, výletu za řemesly a také mnichovohradišťským kovárnám. 

Letní Kamelot naleznete ZDE.