Městská policie upozorňuje občany, že právě probíhá pravidelné čištění místních komunikací. Žádáme občany, aby respektovali přechodné dopravní značení (zákaz zastavení), které je v místech plánovaného čištění umístěno vždy s časovým předstihem. Harmonogram čištění jednotlivých ulic je k dispozici na webu města http://www.mnhradiste.cz/radnice/mestsky-urad/organizacni-struktura/oikh/podzimni-cisteni-komunikaci

Sbor Jednoty bratrské v Mnichově Hradišti vás zve na přednášku s besedou na téma: „Vychovávám syna, vychovávám dceru“ ve čtvrtek 14.11.2019 od 18 hodin do volnočasového centra.

DC Jizera Vás zve na benefiční večer, který se bude konat v divadle ve čtvrtek 21.11. od 18 hodin. Hlavní host večera bude MUDr.Radim Uzel.

Město Mnichovo Hradiště zve občany na připomínku 30. výročí sametové revoluce v našem městě – v sobotu 16. listopadu od 10 hodin před starý vchod do radnice naproti škole.

Město Mnichovo Hradiště zve občany na pietní setkání v parku u nádraží – v neděli 17. listopadu od 17 hodin.

Spolek Naše město Mnichovo Hradiště vás zve na vzpomínkový večer Listopad 89 v Mnichově Hradišti. Přijďte si 17. 11. v 18:00 do Volnočasového centra připomenout, jak voní svoboda.

Kruh přátel hudby zve diváky na koncert Pražského kytarového kvarteta dne 14. 11. od 19:00 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji v městském informačním centru.

Město Mnichovo Hradiště zve na zájezd do mladoboleslavského bazénu s dopravou zdarma ve čtvrtek 14. listopadu v 9 hodin 30 minut z Masarykova náměstí, nástupiště 4.