Město Mnichovo Hradiště oznamuje, že v sobotu 15. září jsou farmářské trhy přesunuty do ulice Víta Nejedlého k Policii ČR z důvodu konání Sousedské slavnosti na  Masarykově náměstí. Od dalšího týdne až do prosince, budou již trhy pravidelně na svém obvyklém místě.

 

Pořadatelé akce Zažít Hradiště jinak aneb Sousedská slavnost zvou na bohatý program v sobotu 15. září od 10 do 22 hodin. Pro zajištění akce budou uzavřena parkoviště a ulice Víta Nejedlého od Komerční banky, Masarykovo náměstí, ulice Palackého a část ulice 1. máje kolem kostela sv. Jakuba.

 

Nová oční optika Doktor Optik, přímo na Masarykově náměstí v Mnichově Hradišti nabízí velký výběr dioptrických brýlí pro děti i dospělé, dále velký výběr slunečních brýlí. Také provádíme 3x v týdnu měření zraku očním specialistou. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Městské Divadlo zve diváky na první abonentní představení sezóny „Ředitelská Lóže“ dne 17. září od 19 hodin. V hlavních rolích uvidíte Aloise Švehlíka a Stanislava Zindulku.

 

KLUB Mnichovo Hradiště přijímá do 21. září přihlášky do tanečních kurzů. Konečná cena kurzu je 2.190 Kč, lekce se konají v Mnichově Hradišti. Více informací v KLUBu na Masarykově náměstí.

 

Město Mnichovo Hradiště zve příznivce dechovky na koncert kapely Krajanka Václava Hlaváčka dne 19. září od 17 hodin v městském divadle. Vstupné je zdarma za podpory města, k dostání v kanceláři divadla. Mediálním partnerem je Rádio Signál, které tradičně připravuje grilování s občerstvením před radnicí.

 

Kruh přátel hudby zve diváky na zahajující koncert 47. sezóny. Kytarový recitál zahraje Lubomír Brabec ve čtvrtek 20. září od 19:00

 

Městské muzeum zve občany na nápoj zdarma ke stánku na náměstí v rámci sobotní sousedské slavnosti, podáván bude k vyplňování dotazníku o životě v 70. a 80. letech v našem městě. Pro děti je připraveno malování na sklo.

 

Ferdinand Šubrt dílo a Fritschova tiskárna je název aktuální výstavy městského muzea, trvající do 31. října.

 

Nová oční optika Doktor Optik na Masarykově náměstí pořádá pouze ve středu 19.září den otevřených dveří, kdy bude sleva 50% na brýlová skla.

 

Klub českých turistů Mnichovo Hradiště zve v úterý 18. září na výlet Do Besedických skal. Sraz účastníků v 8:45 hodin na vlakovém nádraží. Více informací na nástěnce v KLUBu.

 

Koalice ČSSD a Strany zelených Vás zve v neděli 16. října na pěší výlet vedoucí přes Lhotice a Veselou. Průvodcem po místech známých i zapomenutých bude Jaroslav Koloc. Začátek je v 10:00 na náměstí u pošty, konec v 15:00 tamtéž. Akce se uskuteční za každého počasí. Těšíme se na setkání.

 

Město Mnichovo Hradiště zve v úterý 18. září od 14:30 za ZŠ Studentská na slavnostní otevření Atletického stadionu Josefa Hrona. Těšit se můžete na exhibici úspěšných sportovců nebo ukázkovou hodinu atletiky. Přijďte si společně zasportovat.