Nová oční optika Doktor Optik, přímo na Masarykově náměstí v Mnichově Hradišti nabízí velký výběr dioptrických brýlí pro děti i dospělé, dále velký výběr slunečních brýlí. Také provádíme 3x v týdnu měření zraku očním specialistou. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Městský úřad Mnichovo Hradiště, odbor komunálního hospodářství upozorňuje občany města a místních částí, že mají možnost dostat zdarma sadu barevných tašek na třídění odpadu. Tašky jsou ve dvou velikostech. Každá domácnost může dostat jen jednu sadu po předložení občanského průkazu.

Tašky si můžete vyzvednout na informačním centru v Mnichově Hradišti od pondělí 10. září 2018 až do vyčerpání zásob. Podrobnější informace u pí. Stránské, tf: 326 776 721

 

Městské Divadlo zve diváky na první abonentní představení sezóny „Ředitelská Lóže“ dne 17. září od 19 hodin. V hlavních rolích uvidíte Aloise Švehlíka a Stanislava Zindulku.

 

KLUB Mnichovo Hradiště přijímá do 21. září přihlášky do tanečních kurzů. Konečná cena kurzu je 2.190 Kč, lekce se konají v Mnichově Hradišti. Více informací obdržíte v KLUBu na Masarykově náměstí.