Dnes byla spuštěna registrace k očkování proti Covid-19 pro osoby starší 16 let. Vakcinace je smysluplnou cestou k ukončení současných opatření a návratu k normálnímu životu. Pojďme #společně udělat tečku za koronavirem:

Registrace je jednoduchá a rychlá. Na webu registrace.mzcr.cz vyplníte všechny potřebné údaje včetně preferovaného místa očkování.

→ V následujících dnech či týdnech vám dorazí kód PIN2 od zvoleného očkovacího místa. Zvací SMS vám bude odeslána v závislosti na vašem prioritním skóre a podle dostupnosti očkovací látky na vámi zvoleném očkovacím místě, což může být v řádu několika dnů i týdnů.

→ Jakmile obdržíte šestimístný kód PIN2 k rezervaci, pokračujete volbou možnosti „Očkování krok 2: Rezervace“ na rozcestníku Centrálního registračního systému crs.mzcr.cz, kde vám bude umožněna rezervace obou termínů vašeho očkování.

Volba místa je na vás, očkovat se můžete nechat u nás v Mnichově Hradišti, ale klidně i v Mladé Boleslavi.

Stále platí nabídka dopravy na očkování pro starší 70 let nebo částečně imobilní spoluobčany do očkovacích center a zároveň zpět do místa svého bydliště. V případě zájmu volejte 3 dny předem na krizovou linku 326 77 66 88.

Hodně sil a zdraví všem!

https://www.ceskoockuje.cz/ #ceskoockuje