Vážení Hradišťáci a přespolní,

Ve spolupráci s Klaudiánovou nemocnicí v Mladé Boleslavi otevíráme od pondělí 8. března očkovací centrum v Mnichově Hradišti. Místem, kde bude očkování proti Covid-19 probíhat, je Kino Mnichovo Hradiště na adrese Ivana Olbrachta 897. Naším společným cílem je, aby občané z Mnichovohradišťska nemuseli na očkování dojíždět do Mladé Boleslavi.

Očkování je určeno osobám ve věku 70+ a dalším vybraným skupinám obyvatelstva podle vládní očkovací strategie.

Registrovat se na termín očkování je možné přes centrální registrační systém na webu registrace.mzcr.cz, kde získáte svou registraci i termín. Nově v nabídce míst najdete také Mnichovo Hradiště, termíny se však budou otevírat podle dostupnosti vakcíny. V případě nejasností vám pomůže informační linka 1221. 

V současnosti bylo cca 1000 registrovaných klientů v systému přesunuto z očkovacího centra v M. Boleslavi do Mn. Hradiště. Ti budou po dobu delší než jeden týden v Kině Mnichovo Hradiště očkovaní. Proto se vám v registračním systému do Mnichova Hradiště podaří registrovat až po této frontě čekatelů.

V rámci celonárodní očkovací strategie se bude od března rozbíhat zapojení do očkování u praktických lékařů. V případě, že budete chtít využít jejich služeb, neprovádějte prosím registraci do celonárodního systému a kontaktujte přímo je.

Přejeme vám hodně sil a zdraví! 

Další potřebné informace naleznete vždy v sekci www.mnhradiste.cz/corona