Zítra  (v pátek 27.3.2020) od 13:00 do 17:00 na 8 místech rozdáme 1000 litrů Anti-Covid dezinfekce. Jednu až dvě lahvičky 0,25 litrů na domácnost, kterou si budeme moci znovu naplnit. Distribuční místa jsme rozdělili podle volebních okrscích. Koukněte tedy kde se bude dezinfekce pro vaši ulici vydávat. Osobám 65 let a více dovezeme na požádání přes krizovou linku dezinfekci, s rukavicemi a rouškami domů. K dezinfekci dáváme leták o správné hygieně v době šíření Koronaviru.

 

V detailu to funguje takto:

Staráme se, zajistili jsme dezinfekci. V danou chvíli máme 1300 litrů dezinfekce na ruce, a 1000 litrů ještě zajistíme. Dále pak 1600 litrů prostorové dezinfekce.Prostorovou dezinfekci distribuujeme především k lékařů, sociálním organizacím, úřadům, obcím, ... Kterým vypadli běžné dodávky, mají velkou spotřebu a potřebují zajistit provoz pro občany.Dezinfekce na ruce se hodí především když vyrážíme na nákup, do práce a setkáváme se s předměty, které mohou být kontaminovány virem.

Proto jsme se rozhodli distribuovat dezinfekci Anti-Covid do každé domácnosti. Nejprve rozdáme jednu až dvě lahvičky 0,25 na jednu domácnost, které si budeme moci znovu naplnit. Ideální je si dezinfekci přelít do malých dávkovačů 100ml, pokud doma máte.

Protože máme cca 3600 domácností a chtěli jsme vás vybavit desinfekcí co nejrychleji sháněli jsme 4000 ks lahviček ty nám darovala fa Kofola, místní tiskárny zajistili nálepky, dobrovolníci lahvičky polepili.

Když vám dezinfekce dojde bude možné lahvičku znovu naplnit příští týden. Dáme vědět kde a kdy!