Přijďte se seznámit s tím, na čem se bude ve městě v dalším roce pracovat

V roce 2016 jsme naplno pracovali na přípravě investičních projektů. Přípravy s sebou nesou stovky hodin práce vedení města, pracovníků městského úřadu, architektů, projektantů a mnoha dalších… A je na čase, podělit se o to, kam se v následujícím roce důležité projekty města posunou, a dát všem zájemcům prostor pro diskuzi a dotazy.

Vedení města vás srdečně zve na setkání, na kterém představí nejvýznamnější projekty města

29. 11. (úterý), 17:30-19:00
Kino Mnichovo Hradiště

Na programu bude:

Masarykovo náměstí – v návaznosti na architektonickou soutěž byl pro realizaci vybrán návrh drážďanské kanceláře Rehwaldt Landschaftsarchitekten (www.rehwaldt.de). Přijďte se seznámit s tím, jakým směrem se úprava náměstí bude ubírat, jaký je předpokládaný harmonogram a co se v následujícím roce bude dít.

Komunitní centrum/dům dětí a jídelna – o návrhu multifunkční budovy jsme už informovali dříve na webu a v Kamelotu. Nyní ji představí přímo autoři – architekti ze studia Projektil architekti (www.projektil.cz).

A dále se budeme bavit o přístavbě MŠ Jaselská, úpravě lesoparku a pláže u Jizery, výstavbě vodovodu ve Lhoticích a Dobré Vodě, rekonstrukci komunikací a výstavby cyklostezky a lávky na Horku...

Na setkání naváže od 19:30 do 20:30 veřejné setkání v souvislosti s rekonstrukcí ulice Přestavlcká, které je určené především pro občany bydlící v této ulici.

Přijďte poslouchat, ptát se, debatovat!

Pozvánka v elektronické podobě ke stažení.