• 21.01. Šťastný nový rok 2: Dobro došli

Volné pokračování prvního dílu začíná chystanou svatbou dvou hlavních hrdinů, v Chorvatsku.

• So 22.01. Srdce na dlani

Milý a laskavý film o lásce a srdíčcích na dlani, která si lidé nabízejí, když nechtějí být sami. Po úspěšných Ženách v běhu přichází režisér a scénárista M. Horský s novým filmem podobného ražení.

• Ne 23.01. Dračí princezna

Dračí mládě zabloudí do lidského světa právě o Vánocích. Naštěstí se spřátelí s dvěma malými dětmi, ale tradiční klidné Vánoce spolu rozhodně nezažijí!

• St 26.01. Karel

Poslední promítání dokumentu o Karlu Gottovi v našem kině!

• od 26.01. do 13.01. Konzultace architekta města MgA. Jana Světlíka s veřejností
    kde: velká zasedací místnost Městského úřadu
  • St 26.01. Spider Man: Bez domova 3D

Spider-Man alias Peter Parker býval nesmělý student, ale teď si tak zvykl na druhý život superhrdiny, že začíná mít potíže a radí se proto s Doctorem Strangem.

• St 26.01. Dva nahatý chlapi - náhradní termín

• Čt 27.01. Kingsman: První mise

130 Kč (české titulky)

V tomto filmu se mimo jiné dozvíte, jak vlastně tajná zpravodajská organizace Kingsman vznikla.

• 28.01. Dokument Josef Brož, učitel a básník našeho kraje - filmová premiéra!

Unikátní dokumentární film věnovaný poezii Josefa Brože, při příležitosti 101. výročí jeho narození!

Vstup zdarma.

• 28.01. Filmová premiéra dokumentu Josef Brož - učitel a básník Českého ráje! Neuvedeno
    kde: Kino Mnichovo Hradiště, Ivana Olbrachta 897, Mnichovo Hradiště 29501

Aktuální informace ke koronaviru Covid-19