• od 01.07. do 29.08. Kouzlo starých plováren

Letní výstava městského muzea - 2. patro státního zámku!

40 / 20 Kč - vstupenka platí do všech stálých expozic muzea!

kde: Muzeum města Mnichovo Hradiště
  • od 03.08. do 04.08. Sokolník a jeho dravci Neuvedeno
    kde: Státní zámek Mnichovo Hradiště, V Lípách 148, Mnichovo Hradiště 29501
  • St 04.08. Moře kouzel - dopolední promítání pro děti

Delfín objeví v moři kouzlo,které ho dokáže proměnit v jakéhokoli tvora!

• Čt 05.08. Black Widow 3D

Novinka studia Marvel je dalším snímkem o Avengers a děj je zasazen mezi události filmů Captain America: Občanská válka a Avengers: Infinity War.

• 06.08. Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Film o čtyřech kamarádech, kteří se na prahu středního věku rozhodnou stejně jako v mládí dávat si provokativní úkoly a hlavně je plnit! Svléknou se na veřejnosti donaha nebo budou vždy říkat pravdu?

• So 07.08. Módní přehlídka Hany Vignerové v muzeu!

Dobová módní přehlídka Hany Vignerové v sobotu 7. srpna v prostorách městského muzea - ve 2. patře státního zámku s občerstvením od Pekárny Sychrov!

kde: Muzeum města Mnichovo Hradiště
  • So 07.08. Březinské letní slavnosti

Vstupné od 20 hod. - 150 Kč, děti do 15 let vstup zdarma.
    Možnost zakoupení lístků v předprodeji - úterý, pátek od 19 hod. v hasičárně za 100 Kč.

kde: Březina
  • So 07.08. Ubal a zmiz

Obchod s trávou je vždy nebezpečný podnik. Stejně tak psychopatičtí policisté v akci...

• So 07.08. Matky

Čtyři kamarádky se pravidelně scházejí, aby sdílely své radosti a starosti s dětmi, muži, těhotenstvím, prací - jako my všechny!

• Ne 08.08. Pohádková dopoledne „Za pověstmi Českého ráje a Pojizeří“ Neuvedeno
    kde: Státní zámek Mnichovo Hradiště, V Lípách 148, Mnichovo Hradiště 29501

Aktuální informace ke koronaviru Covid-19

10.03.2020 Aktuality