• od 27.11. do 06.01. Dřevěný betlém Františka Pešána

Dřevěný malovaný betlém v životní velikosti přístupný denně od 10:00 do 16:00.

kde: Sala terrena, zámecká zahrada
  • 02.12. Největší dar

Obyvatelé malé valašské vesničky a početní pohanští bohové musí bojovat proti zlé Moreně, která chce na zemi nastolit pouze vládu zimy.

• So 03.12. BAR QUIZ - Všeobecné znalosti

Přijďte změřit své vědomosti v oblíbeném bar kvízu.

kde: Čas Vypnout, Masarykovo náměstí 248
  • So 03.12. Top Gun: Maverick

Naposledy opakujeme filmový hit letošního jara a léta! Nestárnoucí T. Cruise a jeho stíhačkoví piloti - nejlepší z nejlepších!

• Ne 04.12. Princezna zakletá v čase 2

Pokračování úspěšné pohádky o alchymistce Amélii, která dokáže cestovat v čase.

• Ne 04.12. 2. adventní koncert

Mladoboleslavské smyčcové kvarteto MBQuartet.

kde: Farská zahrada – Kočárovna
  • Po 05.12. Čertování s Mikulášskou nadílkou

Z pekla dorazí čerti s Luciferem a svými soutěžemi, těšit se můžete i na ohňovou show.

kde: Masarykovo náměstí, Mnichovo Hradiště
  • Út 06.12. Vánoční koncert ZUŠ

Tradiční vystoupení žáků umělecké školy.

• St 07.12. Kontaktní rodičovství

Beseda s psycholožkou, terapeutkou a poradkyní raného mateřství Mgr. Ivou Klímovou.

kde: Volnočasové centrum Mnichovo Hradiště
  • St 07.12. Za vším hledej ženu

Vztahová komedie o tom, jak do krásných plánů zasahuje osud...

Fit-park u dopravního hřiště

V Mnichově Hradišti najdete dvě tělocvičny pod širým nebem, takzvané fitparky. Jedna je veřejnosti k dispozici za ZŠ Studentská, druhou naleznete v areálu dopravního hřiště a fitness prvky je vybaven v menší míře rovněž dětské hřiště u MŠ Veselá. Fitpark u dopravního hřiště vznikl v roce 2018 a jde o realizaci vítězného projektu vzešlého ze soutěže Lepší Hradiště.

Návrh posilovny pod širým nebem vzešel od manželů Havlíkových a ze strany veřejnosti se dočkal největší podpory - obstál v konkurenci čtyř desítek návrhů, o nichž se právě prostřednictvím aplikace Lepší místo rozhodovalo. Na realizaci sportoviště přispěla společnost Kofola, která se s městem o náklady podělila. Posilovna byla zpřístupněna 5. září 2018.

Zájemci mohou ve venkovní posilovně vyzkoušet stroj kombinující tzv. twist, brusle a surf, dále klasický orbitrek či stroj na simulaci veslování. Na své si přijdou i vyznavači posilování neboli workoutu. Součástí areálu je i menší workoutový prvek s hrazdami a gymnastickými kruhy, dále kombinované zdvihací a bench zařízení nebo šikmá lavice. Prvky jsou určeny pro mládež a dospělé s výškou minimálně 140 cm a jsou zaměřeny na posílení široké škály svalstva či zlepšení koordinace těla a rovnováhy. Dodavatelem cvičebních prvků byla firma JOSLA Fitpark s.r.o.

V roce 2019 byly do fitparku přidány lavičky a odpadkový koš.