V neděli 8. května si v Mnichově Hradišti připomeneme Den vítězství. Jako již tradičně se ponese v barvách Vlajky pro republiku.

Pojďme společně zaplavit ulice města státním symbolem, který doprovázel všechny významné mezníky naší historie. Vyvěšením vlajky si již šestý rok připomínáme moment, který uzavřel 6 let trvající tragické období. Pamatujeme na odvahu všech, kdo pro naše životy nasazovali ty své.

Vlajky jsou k dispozici na podatelně Městského úřadu v čase úředních hodin, můžete si je vyzvednout do pátku 6. května zdarma anebo za dobrovolný příspěvek.

Je-li státní vlajka vyvěšena, musí být stále čistá a nepoškozená. Pokud máte vlajku roztrhanou nebo zašpiněnou, můžete si ji přijít na podatelnu vyměnit.