Tři kliknutí, tak málo stačí k zaplacení parkovného mobilním telefonem. Už jste tuto možnost na Masarykově náměstí, v Lidické a Turnovské ulici vyzkoušeli?

Je to snadné, návodné, bezhotovostní a rychlé. Do aplikace nebo prostřednictvím našeho webu parking.mnhradiste.cz stačí jen zadat vaší SPZ, e-mailovou adresu a spárovat platební kartu.

Tento grafický návod najdete také přímo na automatech. Služba je navíc propojená s aplikací Mapy.cz, pokud na daném místě parkujete často, pro zjednodušení si Mapy.cz zapamatují vaše data.

A jak mají strážníci Městské policie Mnichovo Hradiště jistotu, že jste neobešli systém a neparkujete na placených stáních zdarma? Pokud nenajdou strážníci lísteček za oknem, strážník si obratem ověří podle vaší SPZ zda byla zaplacením parkovného vaše „espézetka“ evidována do informačního systému.

Jdeme naproti chytrým řešením. Prostě už žádné hledání drobných v kapsách. Dejte nám vědět e-mailem nebo prostřednictvím našeho Facebooku, zda službu využíváte u nás doma i v jiných městech.