Snadno a jednoduše

Služba MPLA je komfortní a bezpečný způsob bezhotovostní platby za parkování na ulici, na parkovištích i v garážích. Jedná se o nejrychlejší bezhotovostní platbu parkovného. Bez hledání parkovacího automatu a drobných po kapsách. S možností kdykoliv a odkudkoliv si parkovací dobu prodloužit. Stačí několik kliknutí a parkovací automat budete mít v mobilu, tabletu nebo počítači.

Služba MPLA je uživatelsky jednoduchá a přívětivá. Jedná se o nejrozšířenější službu tohoto typu v ČR, více než 20.000 transakcí/den. Díky službě MPLA můžete platit platební kartou MasterCard a Visa, palivovými kartami CSS a Axigon (Shell Cards, Euro Oil) nebo virtuálními platebními kartami MPLA a Twisto. Pro platbu parkovného pomocí služby MPLA si můžete stáhnout nativní aplikaci v GooglePlay či AppStore, nebo stačí zadat http://mpla.io do Vašeho internetového prohlížeče. Služba MPLA je navíc propojena s portálem Mapy.cz, takže snadno uhradíte parkovné i z portálu či aplikace Mapy.cz.

U každého z uvedených způsobů jak zaplatit - web, aplikace, Mapy.cz se vyplňují údaje jednorázově při první platbě, aplikace si zapamatuje Vaše data, která bezpečně spravujete pod chráněným přístupem, který využívá ověřené bezpečnostní certifikáty a nemusíte zadávat heslo. Systém města obdrží informaci o úhradě, na účet provozovatele je připsaná platba za parkovné. Platný parkovací status vašeho vozu je také v informačním systému - strážník si tak platnost vašeho parkování ověří prostřednictvím registrační značky vozidla, žádný parkovací lístek za okno už nepotřebujete. Za Vaši platbu parkovného Vám na e-mail přijde elektronický účetní doklad vztahující se ke každé transakci, se všemi potřebnými náležitostmi.

Stejně jako v Praze nebo jinde v ČR

Stejnou aplikaci na platbu parkovného můžete použít nejen v Mnichově Hradišti, ale také v Praze, Brně, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Kolíně, Kosmonosech, Mladé Boleslavi, Litomyšli, Kroměříži, Příbrami, Vrchlabí, Rychnově nad Kněžnou, Vyškově, Jeseníku - celkem ve více než 60ti lokalitách.

Platbu je možné provést i odkazem přímo na webu města, pro tento účel vznikla stránka parking.mnhradiste.cz. Najdete zde také další informace o parkování ve městě, jako je ceník nebo odkaz na platné dokumenty.