Sobota 1. dubna 2023 je celostátní termín pro konání akce Ukliďme Česko, které se opět zúčastní i naše město. Jsou stanoveny lokality určené k úklidu a kontaktní osoby pro dané oblasti.

Sobota 25. března

Okolí Kofoly - úklid proběhl již v sobotu 25. března a jako vždy ho zajistili skauti

Sobota 1. dubna 2023

Dolce -  zajišťuje Klub českých turistů
sraz v 9:00 hodin na Dolcích (vstup z ul. Na Příkopech), kontaktní osoba: Markéta Tomášová

Nádraží a okolí - zajišťuje Sbor dobrovolných hasičů Mnichovo Hradiště ve spolupráci s Klubem dětí a mládeže
sraz v 9:00 hodin před nádražím, kontaktní osoba: Jiří Bína

Hněvousice
sraz v 10:00 hodin na rohu ulic Pojizerská a Ještědská, kontaktní osoba: Adriana Krétová

Dneboh
sraz v 9:00 hodin na návsi, kontaktní osoba: Zuzana Morkusová

Kruhy
sraz v 9:00 hodin u autobusové zastávky, kontaktní osoba: Václav Vaníček

Lhotice
sraz v 9:00 hodin na návsi, kontaktní osoba: Martina Štrojsová

Olšina
sraz v 9:00 hodin na návsi, kontaktní osoba: Jana Nováková

Podolí - první úklid proběhl již v sobotu 18. března, v dubnu se bude uklízet znovu
sraz v 10:00 hodin na návsi, kontaktní osoba: Monika Fílová Volfová

Sychrov
sraz v 9:00 hodin u hospody, kontaktní osoba: Jaroslav Vlasatý

Sobota 8. dubna

Dobrá Voda
sraz v 9:00 hodin u autobusové zastávky, kontaktní osoba: Jan Füši

Kdo má chuť se přidat, může se připojit ke kterémukoliv úklidu. Město zajistí pytle a svoz odpadu, v omezeném množství můžeme poskytnout i rukavice. Veškeré informace a případně i spojení na kontakní osoby poskytne Dana Stránská, která má na Městském úřadě Mnichovo Hradiště na starosti komunálního hospodářství (tel.: 725 895 420 nebo 326 776 721).