Děkujeme všem 751 Hradišťákům, kteří vyplnili dotazník k rozvoji sportu v našem městě.

Na základě odpovědí dívek a chlapců ze základních škol a gymnázia už víme, že jich více než polovina sportuje alespoň 3x týdně, zároveň je pro nás důležitý poznatek, že každé páté dítě nesportuje, nebo se sportu nevěnuje pravidelně. Téměř polovina chlapců a dívek zároveň sportuje pouze neorganizovanou formou.

K nejoblíbenějším sportům mezi dětmi i dospělými patří cyklistika, běh nebo in-line bruslení. Občané projevili zájem o rozvoj cyklotras, in-line stezek nebo podmínek pro plavání.

Pokud chcete vědět více a zapojit se do formulování návrhů, přijďte na zářijové projednávání Plánu rozvoje sportu (termín ještě upřesníme). Hotový plán bude publikován na webu města, v sekci Strategické dokumenty.