Jivina, 10.6.2007

III. ženská fotbalová liga, skupina "východ"

V posledním zápase soutěže naše hráčky v horkém odpoledni stačily Chocni (třetímu týmu tabulky) jen v prvním poločase, ve kterém jsme dokonce od 22´vedly gólem Nikšy Zejbrdlichové, která si šikovně naběhla na rohový kop zahrávaný Šáchovou a nekompromisně střelou z voleje skórovala.

Naneštěstí ale soupeřky v samém závěru poločasu po závaru před naší brankou šťastně vyrovnaly a v druhé půli už nenechaly diváky na pochybách, kdo si odnese tři body za výhru. A tak po průniku tří hráček naší obranou zvýšila Choceň v 63´na 1:2 a v nastaveném čase v 92´na konečných 1:3. Můžeme jen jako vícekrát děkovat Janče Ritschelové, že celkem přijatelná prohra se nezměnila ve výprask, protože šancí měly soupeřky v druhé půli víc než dost.

DFK Mnichovo Hradiště - FK Agria Choceň 1:3 (1:1)