Jako každý rok, i letos na sklonku roku pořádá DFK Mnichovo Hradiště halový turnaj ve fotbale žen. Letošní ročník tohoto turnaje, který se řadí mezi největší halové turnaje ve fotbale žen v ČR, se bude konat dne 29.12.2015 opět v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi. Přijďte si zpříjemnit konec roku fotbalem, ať už jako zúčastněný tým, nebo jako divák.

Pořadatel: DFK MNICHOVO HRADIŠTĚ - Maděra Michal

Datum: 29.12.2015  (ÚTERÝ, avšak mezi svátky, takže většina máme volno )

Začátek: 9:00 (předpokládaný start prvního zápasu)
Konec: 18:00

Startovné: 1600 Kč (uhradit do 10.12. na bankovní účet DFK – č.ú.: 213771271/0300, do zprávy pro příjemce uvést název týmu)

Počet týmů: 10-12 (POZOR: týmy se mohou přihlašovat pouze pod názvy klubů hrajících soutěže KFŽ – výjimka pouze po dohodě s pořadatelem)

Systém turnaje: BUDE UPŘESNĚNO PODLE PŘIHLÁŠENÝCH TÝMŮ. Každý tým odehraje minimálně 6 utkání

Ceny: Odměněn bude každý tým, nejlepší hráčka, brankářka, střelkyně, all star turnaje -  věcné ceny, sportovní vybavení, poháry a jiné.

Rozhodčí: 3 rozhodčí okresního fotbalového svazu.

Občerstvení: na místě

Pravidla: standardní pravidla halových turnajů - budou upřesněna na místě

Počet hráček: hraje se klasickým systémem 4+1

Kontakt: Maděra Michal, mobil: 702070080, madera.michal@email.cz