V sobotu 9.2.2013 proběhl v mnichovohradišťské sportovní hale BIOS již 5. ročník fotbalového turnaje pro hráče ročníku 2001 a mladší.

Pozvání přijaly týmy MSK, FK BAUMIT JABLONEC ročník 2001, DOBROVICE, FK MLADÁ BOLESLAV ročník 2002, HRÁDEK N. NISOU, FC SLOVAN LIBEREC ročník 2002 a VTJ RAPID LIBEREC, který bohužel bez omluvy nepřijel, takže se klasický herní systém každý s každým dále uzpůsobil dle společné porady trenérů. Na průběh celého turnaje bedlivě dohlížel ligový rozhodčí Zdeněk Nagy za asistence Dušana Bukvičky.

Každoročně rozhodují o individuálních cenách v kategorii nejlepší hráč a brankář sami trenéři, kteří si zvolili i nejlepšího hráče svého týmu. Opět i pitný režim fotbalistů celého turnaje významně podpořila mnichovohradišťská společnost KOFOLA. Poděkování patří také městu Mnichovo Hradiště, které věnovalo krásné poháry pro vítěze tohoto turnaje.

Hlavní myšlenkou tohoto turnaje je fotbalem se stále bavit a výsledky jsou až na druhém místě. A jak vše dopadlo? Krátké shrnutí vyjádřil pár slovy hlavní pořadatel Ondřej Knobloch: „Tento ročník fotbalového turnaje byl pro mě herně nejkvalitnější v celé své historii. Je vidět obrovský pokrok všech fotbalistů a chuť se neustále zlepšovat. Velmi mne potěšil výkon hráčů FK Mladá Boleslav ročník 2002, který byl jedním z nejmladších týmů !“

KONEČNÉ POŘADÍ:

• MSK
  • FK BAUMIT JABLONEC ročník 2001
  • FK MLADÁ BOLESLAV ročník 2002
  • FK DOBROVICE
  • HRÁDEK NAD NISOU
  • FC SLOVAN LIBEREC ročník 2002

Nejlepší střelec turnaje: Daniel Brůna (FK BAUMIT JABLONEC ročník 2001)

Nejlepší hráč turnaje: Radim Černický (Hrádek n. Nisou)

Nejlepší brankář turnaje: Patrik Kühmel (FK Dobrovice)

Nejlepší hráči jednotlivých týmů:

• MSK – Striženec Filip