Líbila se vám letošní Sousedská slavnost Zažít Hradiště jinak? Co konkrétně vás potěšilo? Chybělo vám něco? Co by mělo být součástí příštího jubilejního 10. ročníku? Podívejte se na dosavadní zpětnou vazbu a pomozte nám udělat příští ročník ještě lepší. Své postřehy posílejte na .

Prodejci a návštěvníci

Děkuji za perfektní organizaci i za možnost na poslední chvíli mít propagaci na slavnostech. Za mě se akce mimořádně povedla a pro mě splnila účel. Za rok se přihlásím mnohem dříve.

Vydařené a sousedské. Děkuji za dobře odvedenou přípravu.

Bylo to super. S organizací a atmosférou jsem byla moc spokojená.

Stavba a příprava super. Průběh super. Výsledek super – za jedna. Příští rok zase – už máte formulář, abych ho mohl vyplnit?

Byly jsme poprvé a musíme říct, že to bylo super. Vyprodáno jsme měly dříve a jediné, s čím byl problém, bylo vše sbalit a odnést do auta. Myslím ale, že v takovém množství stánků se toto ne všem dá zařídit. Moc děkujeme za možnost se zúčastnit a já musím říci – povedlo se vám to, díky.

Opět moc děkuji, že jsem mohla být součástí této pěkné akce. Letos se vám i počasí podařilo zařídit? Děkuji organizátorům, děláte to skvěle. Je mi jasné, že je za tím velký kus práce!

Na Mladoboleslavsku navštěvujeme více akcí a musíme konstatovat, že Sousedské slavnosti v Mnichově Hradišti jednoznačně patří k těm zdařilým a nejlepším. Každý rok se na ně těšíme. Organizace a příprava akce je na velmi dobré úrovni, nemáme žádné připomínky. Děkujeme, že se můžeme pravidelně účastnit.

Jsem velmi vděčná za možnost účastnit se této akce. Podpora českých přátel a možnost realizovat se v nových podmínkách jsou pro mě velmi důležité. Děkuji za možnost komunikovat a poznávat české tradice a kulturu.

Osobně jsem si myslela, že bude více spolků a místních organizací a bude to takové více komunitní, prostě jako ty první roky. To bylo strašně fajn. To bylo hodně lidí, stánků, ta atmosféra byla dříve jiná, než je na Sousedské teď poslední roky. Lidé chválili program a klidovou zónu na faře, stánky podle nich byly různorodě rozmístěné s mezerami kolem, takže některé vypadaly opuštěně a chyběl nějaký hlavní tahák dne, něco jako byly liazky, závodní auta nebo hasiči, něco, na co by se dalo koukat průběžně celý den.

Byla to hezká akce. Sousedskou mám ráda, účastním se jí každoročně a budu se těšit na příští rok.

Letos mi chyběla skvělá moderátorka plná energie z loňského ročníku.

Skvělá akce! Nic takového v Turnově nemáme. Je super, jak je opravené náměstí. Když svítí sluníčko, vypadá to tady jak někde v Itálii. Fakt to máte krásný a všechna čest. My jsme si to v Hradišti děsně užili. Myslela jsem, že to bude tak na dvě hodiny, ale zdrželi jsme se do podvečera.

Chci poděkovat všem organizátorům! Za mě super, hlavně to krásné objednané počasí! Přijel za mnou táta, žije ve Vratislavicích, a říkal, jak je krásný a že je poznat, jak si tu jsme blízko. Jak je to osobní, pohodová akce.

Vystupující

Jsem rád, že jsem měl příležitost zúčastnit se! A jsem rád, že jste s mým výkonem byli spokojeni. Co se týče spolupráce, ta byla skvělá. Nic ke zlepšení mě nenapadá. Všechno se mi zdálo v pořádku zorganizované, i přes to, že to bylo všechno trochu na poslední chvíli. Moderátor František Masopust

Děkujeme za pozvání a přejeme vašemu městu mnoho zdaru a klidu. A třeba se budeme těšit zase někdy! Waldovy Matušky

Nahoře dobrý zvuk, asistence před i po akorát. Vždy jsme rádi, když všechno klape. V backstage bychom ocenili vodu, kterou jsme tam neviděli, ale to je samozřejmě drobnost. Zlo z jihu