Onemocnění Covid-19 poslední dva týdny výrazně zasáhlo Domov Modrý kámen, náš mnichovohradišťský Domov pro seniory. Chtěli bychom alespoň virtuální cestou poděkovat všem pracovníkům za jejich práci a přejeme všem klientům i zaměstnancům, aby se rychle uzdravili.

Mrzí nás, že nemůžeme klienty i personál podpořit osobně. Pár věcí ale udělat každý z nás může. Každé vlídné slovo a pozdravení potěší, zkuste napsat třeba dopis, pozdravení, namalujte s dětmi obrázek a pošlete je na adresu:

Domov Modrý kámen, poskytovatel sociálních služeb
Nerudova 1470
295 01 Mnichovo Hradiště

nebo psaní doneste osobně na recepci. Laskavostí budou i poslané vitamíny nebo jiné balené dobroty. Děkujeme všem, že si najdete chvilku pro laskavost. Posílení psychických sil může znamenat někdy mnohem více. Dejme klientům i zaměstnancům najevo, že na to nejsou sami.