Mezi návrhy přihlášenými do prvního ročníku Melounu pro Hradiště byl rovněž projekt komunitní sauny. Ten sice nepostoupil k realizaci, přesto mají nyní sauny chtiví Hradišťáci možnost využít mobilní saunu, která bude od 1. do 5. června k dispozici na pláži Na Kamínkách.

Mobilní saunu do města zapůjčil Ateliér HRA s.r.o., který stojí za jejím návrhem i realizací. Rezervovat si svůj termín můžete ZDE. Ale neváhejte, termíny se rychle plní. Přijďte si zrelaxovat tělo i mysl do jednoho z nejmalebnějších zákoutí našeho města.

Sauna je určená pro čtyři osoby a její rezervace na 2,5 hodiny přijde na 500 Kč. Jde o doporučenou výši dobrovolného příspěvku. Za akcí stojí Ondřej Šindelář, kterého můžete kontaktovat pro další informace (ondrejuv@gmail.com, 775 717 789).