Další uzavírka Masarykova náměstí v Mnichově Hradiště přemístí autobusy

Kvůli uzavírce Masarykova náměstí v Mnichově Hradišti budou v sobotu 19. září 2015 všechny autobusové linky dopravce ARRIVA Střední Čechy mezi 9. a 22. hodinou začínat a končit ve stanici Mnichovo Hradiště, zdrav. stř. Linky 260250 Mnichovo Hradiště – Bakov nad Jizerou – Mladá Boleslav a 260810 Mnichovo Hradiště – Mladá Boleslav – Praha tak po většinu soboty neobslouží zastávku Mnichovo Hradiště, náměstí.

Uzavírka Viničné ulice v Mladé Boleslavi změní příjezdy do města

Od pondělí 21. září 2015 je uzavřena část Viničné ulice v Mladé Boleslavi. Po dobu uzavírky jsou regionální linky dopravce ARRIVA Střední Čechy – 001 (Kadlín), 002 (Krpy), 004 (Hrušov), 010 (Benátky nad Jizerou), 030 (Žebice), 570 (Bezdědice), 812 (Praha), 850 (Březinka), 860 (Prodašice) a 992 (Dražice) – vedeny v náhradní trase Ptáckou a Jaselskou ulicí. Po dobu uzavírky je bez náhrady zrušena zastávka Mladá Boleslav, Viničná, zmíněné linky zastaví místo ve stanici Mladá Boleslav, U Sportu náhradou v zastávce Mladá Boleslav, Jaselská, VZP.

Uzavírka přejezdu u hlavního nádraží v Mladé Boleslavi naruší provoz linky do Katusic

Kvůli uzavírce železničního přejezdu mezi hlavním nádražím v Mladé Boleslavi a příměstskou částí Čejetice, bude od středy 23. do pátku 25. září 2015 změněn provoz na lince 260570 Mladá Boleslav – Katusice – Bezdědice. Všechny spoje vyjedou z výchozí zastávky Mladá Boleslav, aut. st., zastaví ve stanici Jaselská, VZP a dále pojedou přes Čejetice do zastávky Čejetice, odb. Vynechají tak obousměrně zastávky Česana, Akuma a Čejetičky, mlékárna, které nelze obsloužit.