Město ve spolupráci s firmou Compag Mladá Boleslav zpracovalo přehled svozů nádob na tříděný odpad do konce roku 2020. Město Mnichovo Hradiště je rozděleno na východní a západní část. Pomyslnou dělící linií je středová čára ulic Víta Nejedlého, východní část Masarykova náměstí, Palackého, 1. Máje, Zámecké a V Lípách. Tzn. podle místa bydliště určíte, zda jste na západní (levé) straně nebo na východní (pravé straně).

Místní části jsou rozděleny takto:

• západní strana - Hoškovice, Hněvousice, Hradec, Kruhy, Sychrov a Podolí
  • východní strana – Dneboh, Dobrá Voda, Lhotice, Olšina a Veselá

Svozy započnou v úterý 16.6. ve východní půlce města bioodpadem. Následující dva dny budou od domů svezeny plasty a papír. V západní části města tento svoz proběhne vždy o týden později.

Od září se s největší pravděpodobností prodlouží intervalu svozu směsného komunálního odpadu od rodinných domů (nádoby 120 a 240 l).