Osmašedesátiletý senior je pohřešován od středy 16. prosince 2015, kdy odjel z domova v obci Bakov nad Jizerou na cestovním pánském kole modrostříbrné barvy. Od této doby rodině nepodal žádnou zprávu o svém pobytu a nenastoupil do zaměstnání. Muž by se mohl pohybovat v okolí Bakova nad Jizerou, Mukařova, Mnichova Hradiště ale i Mladé Boleslavi.

Popis pohřešovaného:

muž, 68 let, 170 cm vysoké štíhlé postavy, šedých krátce střižených vlasů sčesaných dozadu. Oblečen byl do černých kalhot, černé prošívané šusťákové bundy, pod bundou zřejmě hnědé triko a mikina nezjištěné barvy bez kapuce.

Popis kola:

cestovní pánské modrostříbrné barvy, na řídítkách košík černé barvy, vzadu nosič.

Žádáme tímto všechny osoby, které přišly se seniorem do kontaktu či ho poznaly na níže vyobrazené fotografii, aby neprodleně kontaktovaly telefonní číslo 727 968 503, linku 158 či nejbližší policejní služebnu.

Za poskytnuté informace předem děkujeme.

por. Mgr. Lenka Sikorová
P ČR Mladá Boleslav