Fungující komunity hrají v regionech klíčovou roli, přesvědčili jsme se o tom o to více v uplynulém, a těžkém, roce a půl. V Hradišti to víme desítky let, spolky a organizace jsou důležitou součástí sousedství, města, místních částí. Patří jim za to nejen velké díky, ale také podpora.

→ NFŠA vyhlašuje dvě grantové výzvy pro veřejně prospěšné organizace Mladoboleslavska: Tady jsem doma na rozvoj občanské společnosti a Region bez bariér na pomoc znevýhodněným skupinám obyvatel.

• Do grantové výzvy Tady jsme doma můžete podávat žádosti do 21. července 2021.
  • Do grantové výzvy Region bez bariér můžete podávat žádosti do 21. srpna 2021. V tomto programu o příspěvek na podporu aktivit pro pečující osoby mohou žádat i obce.

O obou grantech najdete veškeré náležitosti a podrobnosti na webu NFŠA. V průběhu září je zároveň plánováno spuštění grantů na podporu dopravní bezpečnosti a dopravní výchovy.

Aby vám nic aktuálního neuniklo, sledujte Facebook Nadační fond ŠKODA AUTO a jeho webové stránky. Anebo se přihlaste k odběru newsletteru a informace za vámi doputují samy!

Sdílejte výzvy, přihlaste se, pojďte do toho! Držíme palce. A děkujeme!