Meloun pro Hradiště se po letních přípravách překlopil do finální fáze. Právě v těchto dnech za laskavé podpory Petra Nováka na portálu Mnichovohradišťsko.cz – region pod lupou každý den publikujeme rozhovory s autorkami a autory návrhů, které dospěly do fáze realizovatelnosti. To znamená, že vyhověly pravidlům a v roce 2022 mohou vzniknout.

V cílové rovince nás čeká hlasování, kde budeme potřebovat vás a vaše hlasy. Celkem 21 návrhů bude usilovat o vaši podporu. Naleznete je přehledně v Galerii návrhů, kde postupně doplňujeme i odkazy na jednotlivé rozhovory. Hlasování zahájíme v sobotu 11. září na Sousedské slavnosti a bude probíhat v online formě prostřednictvím aplikace Mobilní rozhlas anebo off-line, tedy osobně v městské knihovně či v informačním centru.

Online i off-line to můžeme společně zvládnout na Sousedské u našeho stánku, kde se s vámi rádi uvidíme a všechny návrhy představíme v otevřené galerii. Jste srdečně zváni!

Hlasovat bude možné až do 4. října. Máte už svého favorita? Těšíme se na vaše zapojení do participativního rozpočtu města. Právě vy navrhujete a vy rozhodujete o tom, jaké projekty nakonec Mnichovo Hradiště obohatí.

Za podporu pilotního ročníku Melounu pro Hradiště děkujeme Nadačnímu fondu ŠKODA AUTO, všem ambasadorkám a ambasadorům a především autorkám a autorům, kteří neváhali zhmotnit své myšlenky a investovali svůj čas a své nápady do participativního rozpočtu.