Vážení Hradišťáci, milí sousedé a přespolní, je nám to moc líto, ale nedělní Mikulášskou jsme nuceni z důvodu současných epidemických opatření zrušit. Ruší se také 3. a 4. nedělní adventní koncert.

• Výjimkou bude změna místa konání u 2. adventního koncertu o nadcházející neděli. Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby proběhne, a to od 18 hodin v Městském divadle.

• Změna nás čeká i v sobotu 11. prosince, namísto Vánočního jarmarku proběhnou Farmářské trhy v Mírové ulici. Budete si tu moci zakoupit letošní hrneček, knihu Příběh Mnichova Hradiště, nově vydanou knihu o Bakově nad Jizerou, knihu Mladoboleslavsko a samozřejmě vánoční zboží: stromky, jmelí, a farmářské produkty. Těšit se můžete na buchty z jídelny a v Komunitním centru na výdejní okénko pro jídlo s sebou.

• Další změnu zaznamenáte u silvestrovského promítání, ke sklence sektu proběhne projekce filmu Šťastný nový rok 2: Dobro došli.

Ostatní akce prozatím zůstávají v programu, změny jsou však vyhrazeny.

Přejeme všem pevné zdraví a krásný adventní čas v doprovodu vánoční akcí a atmosféry v ulicích města a stejně tak v doprovodu rodinného a přátelského kruhu.