V městské knihovně se ve středu 13. 2. 2019 konalo další úspěšné čtení pro děti. Čtenářskou štafetu od pana starosty tak v únoru převzala vedoucí městského muzea paní Jana Dumková, která nejprve představila dětem svoje povolání. Většina ze zúčastněných čtrnácti dětí v nedávném předvánočním čase muzeum navštívila a vznikla tak poměrně bujará debata plná vzpomínání. A pak už nám paní Dumková předčítala několik prvních kapitol ze své oblíbené knížky od Josefa Koláře Z deníku kocoura Modroočka. Byla to jedna z prvních knih, kterou v dětství sama přečetla. Během čtení se děti naučily vyskočit jako kočka, zavrčet a zatnout drápky. Do knihovny chodí samé hodné děti, tak doufejme, že vrčení a drápky moc často nepoužijí. Všichni si ještě vybarvili obrázky kočiček a smlsli čokoládové kočičí jazýčky a my v knihovně se těšíme na další čtení. Kdo přijde příště? Sledujte letáčky ve školách a školkách nebo stránky města a přijďte se podívat!