Jako každý rok, i letos vyhlašuje knihovna letní soutěž. A hned ve dvou provedeních:

1. Tradiční pohlednicovou:

kdo pošle do knihovny pohled z místa svého letního pobytu, výletu nebo oblíbeného místa, kde tráví léto, a připíše, jakou knihu právě čte, na adresu: Městská knihovna, Turnovská 717, 259 01 Mnichovo Hradiště, může si pak v knihovně vyzvednout malou odměnu.

 

2. Facebookovou soutěž:

Druhá letní soutěž je určená všem milovníkům našeho krásného města. V Mnichově Hradišti nalezneme několik (a není jich málo) dominant, které známe určitě všichni. Pak jsou ale místa, kolem kterých denně procházíme, aniž bychom si jich nějak zvlášť všimli. V naší soutěži se objeví obojí. Dokážete právě vy poznat co nejvíc mnichovohradišťských zákoutí?

Pravidla hry: Každý všední den naleznete na facebooku městské knihovny jednu fotografii pořízenou v našem městě. Vaším úkolem bude najít místo, které jsme vyfotili, a vytvořit na něm vlastní fotku, kterou nám buď připojíte k našemu příspěvku na facebooku, nebo pošlete na e-mail knihovna@mnhradiste.cz.

My na fotku přidáváme vždy některou z knižních novinek, vy vyfotíte jen soutěžní místo (ale svůj výtvor můžete vylepšit dle vlastní fantazie).

Vyhrává ten, kdo pozná v průběhu celých prázdnin nejvíc mnichovohradišťských zákoutí.

Výsledky soutěže vyhlásíme na zářijové sousedské slavnosti.