Městská knihovna v Mnichově Hradišti pořádá v březnu - měsíci čtenářů akci pod názvem „Pomozte uchovat vzpomínky na Mnichovo Hradiště”.

Každý z nás, kdo prožil v Mnichově Hradišti dětství nebo část svého života, uchovává v paměti vzácné vzpomínky.  Zároveň knihy o Mnichově Hradišti patří v naší knihovně k nejoblíbenějším.

Pokud si i vy vzpomínáte na svoje dětství, školní léta, oblíbené (nebo i neoblíbené učitele), pamatujete si, jaké to bylo v Mnichově Hradišti dříve, kde stál na náměstí jaký dům, jak vypadalo koupání u Jizery nebo jiné vzpomínky, o které byste se chtěli podělit, můžete přispět do sborníku o historii Mnichova Hradiště.  Budeme rádi i za vzpomínky, které napíší děti nebo vnuci za své rodiče a prarodiče.

Své vyprávění, jakkoliv dlouhé, můžete poslat buď e-mailem na adresu jana.jedlickova@mnhradiste.cz, nebo přinést do knihovny. Je možné i přijít své vzpomínky do knihovny vyprávět a my je zaznamenáme za Vás.