Srdečně zveme všechny příznivce kvalitní současné literatury na celostátní akci Noc literatury 2019, která se uskuteční ve čtvrtek 9. května. Po loňském úspěchu budete moci také letos navštívit 4 místa v našem městě, na kterých budou herci číst ukázky z děl současné světové literatury. Těšit se můžete opět na dokonalý přednes Davida Vejražky, kterého potkáte v baru městského divadla. Na dvorku městské knihovny bude z další knihy předčítat Ivana Nováčková, herečka mladoboleslavského divadla. V restauraci Amuse Bouche si budete moci poslechnout herce Libora Stacha, známého třeba ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě, a v altánku na farní zahradě Tomáše Vaňka, jednoho z protagonistů seriálu Modrý kód.

Na všech zmíněných místech se bude číst v 18:00, 18:30, 19:00 a v 19:30 hod., budete tak mít možnost projít všechna stanoviště, a to v libovolném pořadí.

Těšíme se na Vás