Vážení přátelé kultury,

i nás se dotýká nově vyhlášená opatření vlády a proto Vám musíme oznámit změny, které nastávají v následujících 14 dnech.

• 17. 10. - Koncert pro děti aneb hodina zpěvu s Nezmary - součástí Pohádkového předplatného (ZMĚNA - nahrazeno Cirkusovou pohádkou, začátek v 15:00 hodin)

• 17. 10. - Nezmaři: koncert k vydání velkého zpěvníku (ZMĚNA - ZRUŠENO, vstupenky je možné vrátit do 30. 11. 2020 v Městském informačním centru na Masarykově náměstí)

• 10. a 17. 10. - Kurz společenského tance a společenské výchovy pro mládež (ZMĚNA, informace budou vyhlášeny individuálně všem přihlášeným)

Co se týká městského kina, dochází neustále k rušení premiér nových filmů, proto prosím sledujte pečlivě program kina na adrese kino.mnhradiste.cz, kde naleznete aktuální informace.

Děkujeme, že kulturu nadále udržujete při životě Vaší návštěvností.

Za KLUB Mn. Hradiště s.r.o.

Dominik Malý, jednatel