Nejen koncerty Kruhu přátel hudby, ale i představení v rámci divadelního abonmá jsou kromě předplatitelů přístupná také jednorázovým návštěvníkům bez abonentek. Nejbližší příležitost vidět zajímavý kus mají příznivci živé kultury již ve čtvrtek 10. března od 19.30 hod., kdy se v městském divadle odehraje představení pražského Divadla U Hasičů Velký holky nepláčou. Svěží komedie slaví úspěchy napříč generacemi: Hrdinky, které ztělesňují známé herečky Jana Šulcová, Veronika Jeníková a v alternaci Dana Batulková, jsou sice už maličko v letech a mají za sebou čerstvě zkrachovalá manželství, jinak je ale humor téhle svěží komedie plný mladistvé ironie a jeho styl se dá přirovnat k až cynickému nadhledu populárního televizního seriálu Sex ve městě, jenž má na svém kontě několik prestižních televizních cen.

V kuloárech je slyšet časté postesky o tom, jak se bez předplatitelské karty není možné dostat do zdejšího divadla. Přitom KLUB jako pořadatel právě s ohledem na jednorázové návštěvníky nechává na každé představení ve volném prodeji vždy tři desítky vstupenek, přestože by dokázal veškeré vstupenky prodat v rámci abonmá, a o volných vstupenkách výslovně informuje jak ve svých měsíčních programech, tak na plakátech, v Kamelotu i na webu. Pokud i tentokrát zůstanou u tak žádaného kulturního programu, jako jsou komedie pražských divadel s celou plejádou známých herců, volné vstupenky, hodlá KLUB v příští abonentní sezóně 2016/2017, jejíž programové přípravy právě vrcholí, všechny místa zařadit výhradně do abonentního prodeje a cyklus jednorázovým zájemcům definitivně uzavřít.

Posledních 6 vstupenek na čtvrteční představení Velký holky nepláčou zakoupíte v KLUBu.