Je to tak! Letošní osmý ročník Sousedské slavnosti je za námi. Ačkoliv nebylo velké teplo, návštěvnost patří i přes pár přeháněk za jednu z největších.

A jaké to bylo? Krátký sestřih již nyní ZDE!

Logo Sousedská slavnost

Děkujeme všem návštěvníkům akce! A nesmíme zapomenout na:

Účinkující:

• Zvonky
  • ZUŠ Mnichovo Hradiště za vystoupení i za výtvarnou dílnu
  • Partnerskému městu Chojnów a Erzhausen
  • 2. ZŠ MH a Veselá
  • Country Stock
  • Veronice Trkolové za módní přehlídku
  • Děti pódia za divadelní představení
  • Fit Studiu MH
  • Jumpingu MH
  • TASK Impuls MH
  • Panoptic Summer Band
  • EGO retro music
  • Jakub Děkan
  • Jaroslav Uhlíř
  • Mr. Stanyol

Partnery akce:

• ITBUSINESS s.r.o.
  • HELIOS RACE s.r.o.
  • AgroVation Kněžmost k.s.
  • NÁBYTEK HONZA s.r.o.
  • KŠ catering s.r.o.
  • Vladimír Vávra - TOGAS
  • Reklama MH

Sousedská 2022

Velké poděkování týmu pořadatelů z KLUBu Mn. Hradiště s.r.o., spolku Žijeme pro Hradiště a podpoře města Mnichovo Hradiště. Děkujeme za skvělý zvuk a světla firmě Vermoont s.r.o., Marcele Robkové za profesionální moderaci, technické četě města za pomoc s přípravou a úklidem akce, městské a státní policii za dohled nad bezpečností, hasičům za požární dozor, Pavlu Rakovi za zajištění zdravotní pomoci, firmě WC Servis s.r.o. za jejich služby, Chůdadlu za obohacení života v centru města, Muzeu města Mnichovo Hradiště za úžasnou výstavu závodních aut a realizaci prohlídek radniční věže, Jaroslavu Semlerovi za jízdy RTO busu, firmě PIM24 za skvělé trampolíny a šlapadla pro děti, Klášterskému hostinci u Karlových Varů za zajištění cateringu a stravování a poděkování patří všem sousedům, stánkařům, trhovcům, zkrátka všem, kteří se letošní Sousedské slavnosti zúčastnili a udělali tím skvělou atmosféru.

Za pořadatele Dominik Malý, jednatel KLUBu Mn. Hradiště s.r.o.